Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 353 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrea Špitová, maklér maklér
Andrea Špitová, maklér
info@vestareal.sk
0948002878

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predané: rodinný dom 3+1 s garážou po rekonštrukcii Dolné Saliby

Typ
Predaj
Okres
Galanta
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
110 m2
Celková plocha
719 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
17.10.2022
Aktualizované
09.03.2023
Andrea Špitová, maklér Vestareal s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 3 izbový rodinný dom s garážou nachádzajúci sa v obci Dolné Saliby. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou: nová strecha, podlahy, okná, komplet rozvody. Dispozícia: vstupná chodba, 3 x izba, kuchyňa, kúpeľňa a samostatné WC, garáž s priamym prístupom do domu. Dom je klimatizovaný. Kúrenie je riešené prostredníctvom radiátorov + plynový kotol. Dom má všetky IS + vlastná studňa. Celková výmera pozemku je 719m2, zastavaná plocha je160m2. Nehnuteľnosť je kúpou voľná, predáva sa zariadená. Dohoda možná!!! V obci je MŠ, ZŠ.
V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis - od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane zabezpečenia znaleckého posudku, bezplatného vybavenia hypotéky a poistenia nehnuteľnosti. Kontakt: 0915207907