Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 066 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Richard Sedlár
sedlar@mgreal.sk
0905 933 643

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×
Typ
Predaj
Okres
Galanta
Ulica
Dolné Saliby
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
260 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
05.06.2024
Aktualizované
05.06.2024
Richard Sedlár MG real, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 933 643

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj dvojgeneračný rodinný dom v Dolných Salibách. Dvojpodlažný dom s rozlohou 260m2 je postavený na pozemku v rozlohe 810m2 s veľkou záhradou plnou zelene a ovocných stromov. 7 izbový dom s dvoma WC a dvoma kúpeľňami je postavený z iporu pred 10 rokmi, zateplený bez konečnej fasády je neobývaný. Je vhodný pre dve rodiny, nakoľko má dva samostatné vstupy. Celý dom je podpivničený a s garážou pre jedno auto. Dom je napojený na obecnú kanalizáciu. Kúrenie elektrické. V prípade obhliadky ma prosím kontaktujte. Cena 230.000 €