Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
314 701 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 1

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom Dolné Obdokovce v centre - všetky siete v dome, tehlový dom!

Typ
Predaj
Okres
Nitra
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
100 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
09.07.2019
Aktualizované
12.06.2020
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa 12 km od Nitry. Pozemok má ideálnu výmeru 802 m2. Šírka pozemku 21 m. Všetky inžinierske siete v dome(voda, plyn, elektrina, kanalizácia, studňa na pozemku). Pri vstupe do domu je priestranná predsieň, tri samostatné obytné izby, kúpeľňa (vaňa a wc) a špajza, výstup na povalu - kde je k dispozícii dostatok úložného priestoru. Dom bol skolaudovaný v roku 1985. Dom je v pôvodnom, ale zachovalom stave. Strecha je zdravá, dom je suchý, bez prasklín. Energetický certifikát nemá. V dedine sa nachádza materská škola, základná škola 1-4, stredná škola, obchody, kostol, obecný úrad.


Cena 71.900 eur. V cene máte zabezpečený kompletný právny servis zaručený advokátskou kanceláriou, zmluvy sú autorizované, všetky notárske poplatky a poplatok na katastri. V prípade financovania cez naše hypotekárne centrum znalecký posudok a poplatok na katastri zadarmo. Neváhajte a volajte na číslo 0908133421 ešte dnes.