Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 072 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj stavebný pozemok Dolné Obdokovce

Typ
Predaj
Okres
Nitra
Ulica
Dolné Obdokovce
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
711 m2
Pridané
11.07.2024
Aktualizované
21.07.2024
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj stavebný pozemok nachádzajúci sa v centre obce Dolné Obdokovce. Obec Dolné Obdokovce leží 13 km od Nitry. Na pozemku sa nachádza starý dom, ktorý je pripravený na rekonštrukciu podľa Vašich predstáv, alebo je pozemok vhodný na výstavbu domu. Pred pozemkom sa nachádzajú všetky inžinierske siete - voda, plyn, elektrina, kanalizácia. Plocha pozemku 711 m2. Šírka pozemku 15 m. Obec Dolné Obdokovce je vynikajúce a bezpečné miesto pre rodinu s deťmi. v blízkosti mesta Nitra. Cena 66.000 eur. V cene je kompletný právny servis zaručený advokátskou kanceláriou, všetky poplatky súvisiace s prevodom. Najlepšie financovanie na trhu. V prípade záujmu volajte na čislo 0908133421 alebo píšte na beneova@diamondreality.sk