Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
327 975 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rezervované!Na predaj rodinný dom pri Nitre Dolné Obdokovce - tichí susedia, v prípade záujmu aj s kompletnou rekonštrukciou

Typ
Predaj
Okres
Nitra
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
120 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
23.02.2021
Aktualizované
14.04.2021
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Diamond reality Nitra v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj rodinný dom nachádzajúci sa 12 km od Nitry. Pozemok má ideálnu výmeru 802 m2. Šírka pozemku 21 m. Všetky inžinierske siete v dome(voda, plyn, elektrina, kanalizácia, studňa na pozemku). Pri vstupe do domu je priestranná predsieň, tri samostatné obytné izby, kúpeľňa (vaňa a wc) a špajza, výstup na povalu - kde je k dispozícii dostatok úložného priestoru. Zo zadnej časti je letná kuchyňa, veľká komora, dielňa, hospodárske budovy, sklad. Dom bol skolaudovaný v roku 1985. Dom je v pôvodnom, ale zachovalom stave. Strecha je zdravá, dom je suchý, bez prasklín. Energetický certifikát nebol vyhotovený. V dedine sa nachádza materská škola, základná škola 1-4, stredná škola, obchody, kostol, obecný úrad. Cena 72.000 eur. V cene máte zabezpečený kompletný právny servis zaručený advokátskou kanceláriou, zmluvy sú autorizované, notárske poplatky a poplatok na katastri. Neváhajte a volajte na číslo 0908133421 ešte dnes.