Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 517 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom Dolné Obdokovce aj so zariadením, ideálne na chalupárčenie, alebo trvalé bývanie

Typ
Predaj
Okres
Nitra
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
90 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
09.09.2020
Aktualizované
23.02.2021
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Exkluzívne iba u nás ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v Dolných Obdokovciach 12 km od Nitry. Dispozičné riešenie: kuchyňa, obývačka, spálňa, v letnej kuchyni kúpeľňa vybavená sprchovacím kútom, toaletou, práčkou. V kuchyni sú v cene všetky spotrebiče, aj pec. Kúrenie je zabezpečené kachlami. Energetický certifikát nie je vyhotovený na nehnuteľnosť. Ide o spoločný dvor. Dom je napojený na inžinierske siete - obecná voda, kanalizácia, elektrina. Pred domom vedie plyn. Plocha pozemku:400 m2. Strecha je zachovalá. V obci sa nachádza materská škola, základná škola, stredná škola, pútnické miesto, potraviny, obchody. Cena po zľave 39.999 eur. Dohoda možná. V cene máte kompletný právny servis zaručený advokátskou kanceláriou, všetky poplatky na katastri, u notára. Neváhajte a volajte na číslo 0908133421.