Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
306 509 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrea Špitová, maklér maklér
Andrea Špitová, maklér
info@vestareal.sk
0948002878

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDANÉ!! zrekonštruovaný rodinný dom, Dolné Dubové, 934m2

Typ
Predaj
Okres
Trnava
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
140 m2
Celková plocha
934 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
12.09.2019
Aktualizované
21.11.2019
Andrea Špitová, maklér Vestareal s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Na predaj kompletne zrekonštruovaný, čiastočne podpivničený, tehlový rodinný dom 3+1, nachádzajúci sa v zastavanej časti rodinných domov v obci Dolné Dubové.
Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby (druhý vstup je i smerom od záhrady), priestrannej chodby, komory, dvoch samostatných izieb, priestrannej obývacej izby prepojenej s kuchynskou časťou, kúpeľne s vaňou a WC. Dom je zateplený, má nainštalované nové plastové okná Salamander - trojsklo, nové vstupné i interiérové dvere, novú strešnú krytinu vrátane fólie a latovania, komplet nové elektroinštalačné, kúrenárske a vodovodné rozvody, nový plynový kotol Protherm s novými radiátormi. Inžinierske siete: plyn, elektrina, obecný vodovod, studňa, ktorá sa t.č. nepoužíva, žumpa. Kanalizácia sa v obci realizuje na etapy. Celková výmera pozemku s domom je 934m2, zastavaná plocha domu je 140m2. Nehnuteľnosť je kúpou voľná, bez tiarch. V obci je škôlka, ŽŠ ročník 1-4, pošta, obchod.
V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis - od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane zabezpečenia znaleckého posudku, bezplatného vybavenia hypotéky a poistenia nehnuteľnosti. Kontakt: 0948002878