Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
368 014 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrea Špitová, maklér maklér
Andrea Špitová, maklér
info@vestareal.sk
0948002878

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj novostavba rodinného domu 4+1, Dolné Dubové, pozemok 850 m2

Typ
Predaj
Okres
Trnava
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
114 m2
Celková plocha
850 m2
Počet izieb
4
Pridané
21.02.2023
Aktualizované
27.11.2023
Andrea Špitová, maklér Vestareal s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Na predaj skolaudovaná novostavba rodinného domu typ BUNGALOV 1676, nachádzajúcej sa v tichej časti obce Dolné Dubové. Tento kompaktný bungalov je zrealizovaný z pórobetónových tvárnic hr.300 mm zn. PORFIX PREMIUM a spĺňa nároky štvorčlennej rodiny. Pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne, samostatného WC, technickej miestnosti, šatníka, samostatnej kuchyne s jedálňou prepojenej s obývacou izbou, z ktorej je prístup na terasu prostredníctvom terasových dverí a troch samostatných izieb. V časti neobytného podkrovia je vybudovaný odkladací priestor. Podlahové vykurovanie je zabezpečené prostredníctvom kvalitného tepelného čerpadla DAIKIN so zásobníkom na TÚV /vzduch-voda/. Zateplenie je zrealizované z polystyrénu hr. 200mm, betónová strešná krytina zn. BRAMAC, väzníkový krov, plastové vstupné dvere a okná zn. SALAMANDER /trojsklo/. Cena nehnuteľnosti je v stave holodom: vonkajšie fasádne silikónové omietky zn. BAUMIT, vnútorné sadrové omietky, sadrokartónové stropy vrátane základnej bielej maľovky, zásuvky, vypínače, dátové a televízne zásuvky vrátane rozvodov, bleskozvod, príprava rozvodov voda a kanalizácia, predpríprava v obytných miestnostiach na klimatizáciu, príprava na krb vrátane komínového telesa, predpríprava na rekuperáciu, predpríprava na vonkajšie elektrické žalúzie, vybudovanie prípojok: vodovod, elektrina, kanalizácia, optická sieť ukončená pred RD na stĺpe VO. V cene nehnuteľnosti je aj oplotenie pozemku z plotových oceľových panelov (farby: antracit) vrátane podhrabových dosiek, 3x parkovacie miesto, terasa a chodník zo zámkovej dlažby a okapové chodníky, odvodnenie dažďových vôd rodinného domu je riešené dažďovou kanalizáciu do 2 vsakov za RD. Celková výmera pozemku je 850 m2, zastavaná plocha rodinného domu (bez zateplenia a spevnených plôch okolo RD) je 135m2, úžitková plocha je 114m2. Šírka pozemku je 17m. Rodinný dom je z prednej časti orientovaný na SV. Výstavba bola zahájená v marci 2023, t.č. prebieha ukončenie stavby, úprava pozemku, oplotenie, spevnené plochy zo zámkovej dlažby... . Radi Vás prevedieme touto nehnuteľnosťou s priestranným rovinatým pozemkom.
Dostupnosť autom: do 12 min. - diaľničný privádzač ako i krajské mesto Trnava. V obci je MŠ, ZŠ 1-4 ročník, obchod, benzínová pumpa a v blízkosti sa nachádza Dubovská priehrada i pohorie Malých Karpát.
V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis - od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane zabezpečenia znaleckého posudku, bezplatného vybavenia hypotéky a poistenia nehnuteľnosti. Doporučujem vidieť!!! Dohoda možná!!! Kontakt: 0910490879