Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 884 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrea Špitová, maklér maklér
Andrea Špitová, maklér
info@vestareal.sk
0948002878

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rezervované!! Na predaj rodinný dom, pozemok 1017 m2, Dolné Dubové

Typ
Predaj
Okres
Trnava
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
110 m2
Celková plocha
1017 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Počet izieb
2
Pridané
01.07.2020
Aktualizované
11.09.2020
Andrea Špitová, maklér Vestareal s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Na predaj ihneď obývateľný vidiecky rodinný dom 2+1, situovaný v radovej zástavbe rodinných domov v tichej ulici obce Dolné Dubové. Dispozične pozostáva z podbránia, vstupnej chodby, kúpeľne so sprchovým kútom, WC, kuchyne, komory a dvoch izieb. Inžinierske siete: plyn sa nachádza pred domom, k dispozícii je elektrina, obecná voda + vlastná studňa s čerpadlom i obecná kanalizácia. Vykurovanie je prostredníctvom kachiel na pevné palivo i prostredníctvom elektriny. Ohrev vody zabezpečuje elektrický bojler. V dome boli pred štyrmi rokmi realizované nové drevené podlahy /dlážkovica/, zrekonštruovaná kúpelňa i WC, osadené nové drevené interiérové dvere so zárubňami. K domu prislúcha hospodárska časť i krásna úžitková záhrada.
Celková výmera pozemku je 1017 m2, šírka 9 m, orientácia JZ. Parkovanie možné pred pozemkom i v podbrání. V obci je materská škôlka, základná škola ročník 1-4. Mesto Trnava je vzdialené 12 km. Dom je kúpou voľný, bez tiarch! Kľúče v RK. Radi Vás prevedieme touto nehnuteľnosťou.
V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis - od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane zabezpečenia znaleckého posudku, bezplatného vybavenia hypotekárneho úveru a poistenia nehnuteľnosti. Kontakt: 0948002878