Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 040 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Martin Grunta
martin.grunta1@deltaproperty.sk
0911083672

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA | Starší rodinný dom na predaj, pozemok 507 m2, Dolná Poruba

  • Pozemky, Predaj, Trenčín, Dolná Poruba | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Trenčín, Dolná Poruba | pic. 2
  • Pozemky, Predaj, Trenčín, Dolná Poruba | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Trenčín, Dolná Poruba | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Trenčín, Dolná Poruba | pic. 2
Typ
Predaj
Okres
Trenčín
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
502 m2
Pridané
12.09.2021
Aktualizované
23.11.2021
Cena 42 900,00 €
Ing. Martin Grunta Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkam Vám na predaj pozemok so starším rodinným domom v obci Dolná Poruba.

DOM: Je postavený ešte pred rokom 1960, čo nasvedčuje aj jeho stavu. Dom je postavený z pálenej tehly.

POZEMOK: Rovinatý 507 m2. Na pozemok sa dostanete  priamo od hlavnej obecnej komunikácie a z druhej strany je lúka a následne les.Pozemok je na slnečnej strane. Na pozemku sa nachádza elektrina, vodovod, žumpa a trativod. Za domom sa nachádza pozemok kde si je možnosť postaviť altánok, umiestniť bazén a podobne.

Lokalita: Tento pozemok so starším rodinným domom je postavený v kľudnej obci Dolná Poruba z ktorej do mesta Trenčianske Teplice sa dostanete autom za 12min. V obci sa nachádza kostol, obchod, krčma, obecný úrad.

Cena: 42 900 €

Realitný maklér: Ing. Martin Grunta,

tel.: +421 940 894 121,

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.