Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 465 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom Dolná Máriková 5+1, pozemok 1400 m2

Typ
Predaj
Ulica
Dolná máriková
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
204 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
6
Pridané
12.01.2021
Aktualizované
06.04.2021
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Dolná Máriková s úžitkovou plochou 204 m2, stojaceho na pozemku s rozlohou 1400 m2. Rodinný dom bol postavený v roku 1984, napriek jeho veku bol veľmi dobre udržiavaný a postupne vylepšovaný. Dom sa dá využiť aj ako dvojgeneračný. Prízemie domu pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch izieb, kúpeľne, WC, kotolne, komory a garáže. Poschodie pozostáva z 3 spálni, obývačky spojenej s jedálňou, kuchyne, špajze, kúpeľne, WC, vchodom na veľkú terasu a povalu. V obývačke sa nachádza krb. Interiér domu sa dá i inak dispozične vyriešiť - viac otvoriť, záleží len na fantázii a predstavivosti budúceho majiteľa. Dom je vhodný na okamžité nasťahovanie.

POPIS DOMU: dom je postavený zo sivých penových tehál 350 mm, vnútorné omietky pieskovo-perlitové, zateplený 50 mm polystyrénom, kastlové okná (exteriérové krídlo ma 2-sklo), krytina z falcovaného pozinkovaného plechu, kopaná studňa 7 m (stabilná), gravitačné vykurovanie - kotol na tuhé palivo + elektro-kotol, komín z kotolne má nerezovú vložku, v obývačke je otvorený krb, elektrické rozvody – meď.

POZEMOK: 1400 m2 čiastočne svahovitý + prístupová cesta široká 3,5 m, altánok (230V) s murovaným krbom, kôlňa na drevo 2,5x5 m, v hospodárskej budove je 230/400 V, studená voda, komín.

Obec leží na 13 km od Považskej Bystrice. Obcou preteká smerom na juhovýchod Marikovský potok, ktorý na území obce priberá sprava Kátlinský potok a zľava Besné. Vstup do Marikovej vytvára skalná brána. Mohutnú červenú skalu, na ktorej sa v časoch raného stredoveku nachádzali hatnianske hrádky, tu rieka pretína a tvorí dve bradlové terasy, akoby strážcov dediny, pod dozorom ktorých preteká riečka Marikovka. Popri tejto riečke vedie cesta spájajúca dedinu s okolím, s obcou Horná Mariková (7 km na severozápad) a obcou Hatné (2,5 km na juhovýchod). Oficiálne sú súčasťou obce tri miestne časti: Besné, Hadoše a Kátlina, ktoré sú ďalej rozdelené do viacerých kopaníc.  Obec obklopuje nádherná príroda, s možnosťou využitia turistiky a športu.

Cena : 170.000,- €

Kontakt: Karin Trenčanová   0903 152 939                   Email: trencanova@vasereality.sk                       ID: 179295Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republikyVzhľadom na aktuálnu situáciu (COVID-19) a na základe Opatrenia ÚVZ SR obhliadky realizujeme samozrejme za dodržania prísnych hygienických opatrení (rúška, rukavice, vzdialenosť). Dbáme na Vaše aj naše zdravie, a preto poprosíme  klientov a aby taktiež dodržali hygienické opatrenia.