Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 996 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karolína Hazáková
karolina@solidnebyvanie.sk
0944 222 177

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Odstúpenie zabehnutej vychýrenej prevádzku v turistickej časti Krpáčovo - pohostinstvo Kukučka

Typ
Predaj
Okres
Brezno
Ulica
Krpáčovo
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
160 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
16.02.2022
Aktualizované
11.02.2023
Karolína Hazáková Solídne Bývanie, spol. s r.o.
Kontaktovať makléra 0944 222 177

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám s výhradným zastúpením iba v našej realitnej kancelárii zabehnutú prevádzku, známu pod názvom Pohostinstvo KUKUČKA.

Pohostinstvo sa nachádza na začiatku Krpáčova. Ide o známe, turistami a lyžiarmi navštevované stredisko, ktoré sa nachádza v ústí Vajskovskej doliny v srdci Nízkych Tatier. V centre strediska sa nachádza jazero, ktoré sa v lete využíva ako kúpalisko a taktiež obľúbené miesto pre vášnivých rybárov. Krpáčovo je súčasťou Národného Parku Nízke Tatry (NAPANT) od roku 1978. Pohostinstvo Kukučka je v prevádzke niekoľko rokov. Turisti a majitelia okolitých súkromných chát neprejdú okolo Pohostinstva bez toho, aby sa nezastavili v Pohostinstve. Návšteva Kukučky je akousi tradíciou zaužívanou aj pre domácich vášnivých rybárov, hubárov či lyžiarov apod. Je známe výbornou držkovou polievkou, tatarákom, bryndzovými haluškami či akciami, pri ktorých nesmie chýbať priamo pred zákazníkmi pečené prasa v krbe na terase. Neďaleko sú lyžiarske vleky na Chopku Srdiečku, Mýte pod Ďumbierom a v neďalekých Táľoch, kde je vybudované aj prvé majstrovské 18 jamkové golfové ihrisko na Slovensku „Gray bear“ (Sivý medveď).

Pohostinstvo je pri hlavnej ceste, ako prvé pri vstupe do strediska Krpáčovo. Pri ňom sa nachádza autobusová zastávka.

Príslušenstvom je príjemná kamenná prírodná terasa s 10 stolmi s posedením, krbom a grilom s elektrickým pohonom na točenie prasaťa, detský kútik, vonkajšie detské ihrisko. Dreváreň a pivničné skladové priestory. Pri pohostinstve je sklad dreva ako aj rozsiahle parkovacie miesto pre niekoľko áut.

Dispozične vo vnútri pozostáva z troch miestností. Malou vstupnou chodbou sa dostaneme do prvej miestnosti s krbom, v ktorej sú 4 stoly pre min. 6 ľudí z masívneho dreva, barový pult s vybavením, kuchyňa so spotrebičmi.
V druhej miestnosti pre 10 ľudí je taktiež krb, toalety (muži, ženy), izbička pre personál a menší sklad, kúpeľňa so sprchovacím kútom a posledná pamiatková miestnosť s posedením tiež pre približne 10 ľudí.
Vykurovanie je riešené konvektormi na elektriku, alebo kúrenie na pevné palivo. Pohostinstvo je stále vykurované väčšinou krbom v prvej miestnosti, ktorý vykúri všetky miestnosti.

Budova je murovaná, strecha pozinkovaný plech v dobrom stave. Možnosť využitia aj predaja cez výdajné okienko. V minulosti boli priestory využívané aj ako potraviny.

Pokiaľ máte podnikateľského ducha a hľadáte zabehnutú prevádzku, hlavne v sezóne prázdnin, kedy je Pohostinstvo Kukučka neustále naplnené, neváhajte ma kontaktovať a dohodneme si osobnú obhliadku. Pozemky sú v dlhodobom nájme od pozemkového spoločenstva Komposesorát. Od 1. januára 2022 bola na novo predĺžená zmluva na ďalšie roky podpísaným dodatkom. Ponúkaná cena je na odstúpenie nájmu prevádzky a pozemkov, v ktorom je započítané všetko vybavenie a príslušenstva nehnuteľností. Od komposesorátu je možnosť podpísania nájomnej zmluvy na 25 rokov, prípadne viac či menej. Odkúpiť je možné len prístavbu budovy a pozemky od pozemkového fondu. Inak samotnú budovu Kukučky nie je možné odkúpiť do osobného vlastníctva.

Zavolajte mi pre viac informácií a neváhajte sa informovať.