Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 606 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Znížená cena.Na predaj pekný bungalow blízko Dobrej Nivy v lone prírody.

Typ
Predaj
Okres
Zvolen
Mesto
Dobrá Niva
Ulica
Podholienec
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
145 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
14.03.2022
Aktualizované
11.05.2022
Cena 0,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu , v krásnom prostredí 3 km od obce Dobrá Niva.. Dom pozostáva z prízemného podlažia : vstupná chodba , kuchyńa , obývačky s mramorovým krbom a s výstupom na dvor , 3 ďalších izieb , kuchyne , Kúpelne so sprchovacím kútom, vaňou a WC , technickej miestnosti a kuchyne / bez linky /
Pozemok o výmere cca 2050 m2 poskytuje ďalšie možnosti , jednak na rozšírenie domáceho komfortu , alebo aj na komerčnú činnosť. Prednosťou pozemku je aj súkromie, nakoľko dom je situovaný v v krásnej prírode s maximálnym pokojom na bývanie, relax alebo podnikanie. Technické informácie : Kúrenie – elektrické podlahové a rozvody z krbu , voda – vlastná studňa , odpad - žumpa. Dom je murovaný tehlový a zateplený, v celom dome sú plastové okná, a strecha je sedlová ( betónová škridlová). V blízkosti je návštevníkmi vyhľadávané chránené územie Gavurky .V okolí je krásna príroda poskytujúca možnosti na turistiku a na hubárčenie. V okolí sa nachádzajú aj ďalšie rekreačnoturistické destinácie : Kráľová pri Zvolene , Kolpašské jazero , Bezekov ranč , Pustý hrad vo Zvolene. RD je vhodný najmä pre rodiny a ľudí, ktorí hľadajú bývanie v tichom prostredí krásnej prírody, ale zároveň s rýchlou dostupnosťou mesta, je táto ponuka ideálnou voľbou. Lokalita je vzdialená len do 15 min od Zvolen autom alebo s MHD (pravidelné spoje).
Dom je v OV a bez ťarchy. V prípade ďalších otázok, alebo záujmu o obhliadku nás kontaktujte na 0915 951439.RD jednoznačne odporúčame. V cene je zahrnutý celý právny a katastrálny servis . V prípade záujmu ponúkame bezplatný finančný servis na získanie hypotéky na kúpu nehnuteľnosti. Tešíme sa na Vás.