Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ondrašina
info@ad-reality.sk
0905844054

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pôvodná drevenica v Dlhej nad Kysucou

Typ
Predaj
Okres
Čadca
Ulica
Dlhá nad Kysucou
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Typ stavby
Drevená
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
03.08.2022
Aktualizované
03.08.2022
Cena 20 000,00 €
Ondrašina AD – REALITY, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

AD-REALITY Kysuce – ponúkame na pôvodnú drevenicu postavenú na okraji malej osady obce Dlhá nad Kysucou. Drevenica, susediaca maštaľ aj bývalá stodola sú v pôvodnom stave, dom je dlhodobo neobývaný a stavby sú určené na zásadnú rekonštrukciu, prípadne využitie zastavanej plochy na stavbu nového zrubu.  Tiché prostredie pôvodnej kysuckej osady na samote s krásnymi výhľadmi a  riedka zástavba susediacich chalúp je na to  ideálnym miestom.  Výmera  vysporiadaného pozemku je takmer 300 m2, leží priamo pri lese  a  susedí s cestou.   Osada  je prístupná  po spevnenej ceste vo vlastníctve obce, v zlom počasí  najlepšie autom s náhonom 4x4..

 Cena:  20.000 eur, kontakt: +421 905844054,  www.ad-reality.sk

 Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv , príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra podľa zmluvy o sprostredkovaní predaja. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  projekčná činnosť, architektúra a dizajn