Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ondrašina
info@ad-reality.sk
0905844054

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pozemok na stavbu domov (chát) v obci Dlhá nad Kysucou (EXKLUZÍVNE)

  • Pozemky, Predaj, Čadca, Dlhá nad Kysucou | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Čadca, Dlhá nad Kysucou | pic. 2
  • Pozemky, Predaj, Čadca, Dlhá nad Kysucou | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Čadca, Dlhá nad Kysucou | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Čadca, Dlhá nad Kysucou | pic. 2
Typ
Predaj
Okres
Čadca
Ulica
Dlhá nad Kysucou
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
5000 m2
Pridané
20.07.2022
Aktualizované
20.07.2022
Cena 32,00 €/m2
Ondrašina AD – REALITY, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

AD-REALITY Kysuce – ponúkame na predaj slnečný  stavebný pozemok na okraji  zastavanej časti obce Dlhá nad Kysucou. Len mierna svahovitosť, evidovaný ako orná pôda, v celkovej výmere takmer  5.000 m2, , susediaci priamo s novostavbami rodinných domov... Toto miesto je vhodné nielen na stavbu rodinných domov (intravilán) ale aj pre chalupárov – dobrá dostupnosť, blízkosť všetkých IS, nachádza sa na  pokojnom a tichom mieste s  krásnymi výhľadmi na okolie, pocit polosamoty.  Svojou výmerou je vhodný aj na niekoľko stavieb. Pozemok v celku je vysporiadaný a bez tiarch, k budúcej výstavbe majiteľ predloží územnoplánovaciu informáciu stavebného úradu obce. IS v dosahu: vodovod, elektrina, zemný plyn, kanalizácia. V prípade kúpy pozemkov cez našu RK ponúkame spoluprácu s  renomovanou projekčnou spoločnosťou a profesionálne finančné poradenstvo.

 Cena:  32 eur/m2 + dohoda, kontakt: +421 905844054,  www.ad-reality.sk

 Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv , príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra podľa zmluvy o sprostredkovaní predaja. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  projekčná činnosť, architektúra a dizajn