Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Martin Rybárik
primareality@gmail.com
0903 703 565

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ !! ID 2682 Predaj: polyfunkčný objekt – Divinka – Lalinok.

Typ
Predaj
Okres
Žilina
Mesto
Divinka
Ulica
Lalinok
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
156 m2
Celková plocha
528 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
29.11.2021
Aktualizované
16.06.2022
Cena 80 000,00 €
Martin Rybárik Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0903 703 565

Popis nehnutelnosti

REZERVOVANÉ !!

ID 2682 Predaj:   polyfunkčný objekt – Divinka – Lalinok.  

EXKLUZÍVNE !!

Ponúkame na predaj  polyfunkčný objekt  - obchodné priestory v obci Divinka, časti Lalinok. Objekt sa nachádza v hornej časti obce, vedľa hlavnej cesty.  Zastavaná plocha  156 m ( cca 12x13 m) pozemok celkom 528 m2.  Objekt je čiastočne podpivničený, napojená na el. enrgiu, plyn a vodu. Priestory sú vhodné na rôzne podnikateľské využitie, napr. ako predajňa, dieľňa, sklady a iné. Pôvodný stav.
Cena: 80.000,- Eur + prísl. sadzba DPH.