Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 405 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ID 2565 Predaj: záhradná chata Divina

Typ
Predaj
Okres
Žilina
Mesto
Divina
Ulica
Divina
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
30 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
11.01.2021
Aktualizované
30.03.2021
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

ID 2565 Predaj: záhradná chata Divina

Zastavaná plocha chata  15 m2, výmera pozemku v osobnom vlastníctve je 371 m2.  
Chatka má tri podlažia,  je podpivničená (suterén - odkladací priestor + oddelená časť- umývadlo + splachovacie WC. 1. poschodie - spoločenská miestnosť s jedálenským stolom, kuchynkou a šamotovým komínom s pieckou. 2. poschodie - dve oddelené miestnosti na spanie pridelené malou chodbičkou. Vstup na 2. poschodie- systém zasúvacích schodov. V suteréne je  odkladací priestor a splachovacie wc.
V chate je zavedená elektrika.   Voda by sa dala riešiť urobením vrtu (studne) na pozemku (susedná chatka, investícia cca 1.200,- Eur. Chata je oplotená zo všetkých strán,  pozemok je rovinatý, slnečný. Na pozemku je žumpa (septik). Na pozemku sú vysadené ihličnany, dreviny, tuje, ovocné stromy. Je príjemným miestom na oddych.

Ročné náklady sú  do 90 eur v čom je zahrnutý členský poplatok – 50,- Eur,  17,- Eur - daň za chatu + spotreba elektrickej energie. Prístupová cesta k chate - autom, možnosť parkovania aj pod chatami. Cca 5 minút pešo k chate. Možnosť vybudovania si parkovacieho miesta pri chate.  

Cena: 35.000,- Eur