Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
302 224 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Realcomfort Realcomfort
revayoto@realcomfort.sk
907296105

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predáme chatu v areály kúpaliska Diakovce

Typ
Predaj
Okres
Šaľa
Mesto
Diakovce
Ulica
Termálne kúpalisko
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
102 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
06.04.2017
Aktualizované
06.04.2017
Realcomfort Realcomfort http://www.realcomfort.sk

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu priamo v areáli termálneho kúpaliska Diakovce,vzdialeného od Bratislavy cca 60km a od okresného mesta Šala cca 6km. Chata je murovaná so sedlovou strechou /škridla/a stojí na pozemku s rozlohou 102m2. Obytná plocha je 50m2 a disponuje obývacou časťou s kuchynským kútom,dvomi samostatnými izbami,kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou.Ďaľšia obytná časť je v podkroví cca 43m2, ktoré nieje dokončené.Okná sú všade plastové s vonkajšími plastovými roletami a sieťkami proti hmyzu. Podlahy sú všade keramická dlažba,voda mestská,odpad kanalizácia,nová elektrina 220V. V prípade záujmu je možné bývanie aj v zime, nakoľko je pred-príprava na krbové kúrenie. Cena chaty aj s pozemkom je 31.500 eur. V areály kúpaliska sa nachádzajú 3x bazén s termálnou vodou, ihriská na rôznorodé športové využitie a taktiež je priamo v areáli možnosť ubytovania v chatkách, autocampingovom tábore či turistickej ubytovni.Areál ďalej ponúka reštauračné a bufetové stravovanie, športové aktivity na futbalovom a volejbalovom ihrisku.Majitelia chatky majú samozrejme vstup zdarma.Chata sa dá využiť aj z hľadiska cestovného ruchu ako nájom pre turistov.