Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
367 935 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
RNDr. Beáta Belková
asistentka@peknereality.sk
+421 919 135 440

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj zrubového domu v obci Hriňová - časť Riečka

Typ
Predaj
Okres
Detva
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
162 m2
Stav objektu
Vo výstavbe
Počet izieb
4
Pridané
14.12.2022
Aktualizované
24.07.2023
RNDr. Beáta Belková Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 919 135 440

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj zrubový dom v obci Hriňová - časť Riečka.
Staňte sa majiteľom zrubového domu na kľúč v peknom prostredí stvorenom na oddych a rekreáciu, v lone krásnej prírody.

Prízemie zrubového domu s úžitkovou plochou 93 m2 pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s WC spálne a obývačky prepojenej s kuchyňou a jedálňou, v ktorej sa nachádza krb.
V podkroví s úžitkovou plochou 69 m2 sa nachádza chodba, šatník, samostatné WC, veľká kúpeľňa a tri izby, z toho dve s balkónom s rozlohou 7,8 m2.
IS: prípojka na internet, elektrina, voda - studňa a žumpa.

V prípade, že si zvolíte alternatívu „zrub na kľúč“ (zahŕňa tri kryté parkovacie miesta), predajná cena je 390 000 €.

Výhody: rýchle napojenie na diaľnicu v obci Kriváň (10 km), kúpalisko v meste Hriňová je vzdialené len 5 km. Možnosť turistiky, zimného lyžovania v blízkom stredisku Zerrenpach Látky (17 km).

Odporúčame vidieť!
Bližšie informácie Vám radi poskytneme v našej realitnej kancelárii.

V cene nehnuteľnosti je zabezpečenie podkladov potrebných k prevodu vlastníckeho práva.
Náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať ideálny úver na kúpu danej nehnuteľnosti. Súčasťou komplexného servisu nášho hypotekárneho poradcu je aj dlhodobá starostlivosť o hypotekárny úver, ušetrenie na poplatkoch, na preplatení úveru a zabezpečenie rodiny a príjmu v prípade neschopnosti splácania úveru. Bližšie informácie v realitnej kancelárii Pekné reality, s.r.o., A. Sládkoviča 91/7, Zvolen. Tel: 0908 440 790.