Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 740 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Elena Budáčová
budacova.elena@gmail.com
0903515634, 0917105791

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Stavebný pozemok s krásnym výhľadom - Bratkovica (Detvianska Huta)

Typ
Predaj
Okres
Detva
Ulica
Bratkovica
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Pridané
20.02.2021
Aktualizované
20.02.2021
Ing. Elena Budáčová Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0903515634, 0917105791

Popis nehnutelnosti

TVOJ DOMOV, s.r.o., exkluzívne ponúka stavebný pozemok v Detvianskej Hute, časť Bratkovica. Samotný pozemok je rovinatý, slnečný, s nádhernými výhľadmi a je o výmere 1166 m2. Šírka pozemku je 13 m a dĺžka pozemku je 90 m. Prístup na pozemok je zabezpečený po pozemku, ktorý je mierne svahovitý. Obec vydala predbežné vyjadrenie o možnosti výstavby rodinného domu, resp. chalupy. Inžinierske siete: elektrika - v dosahu 45 m, voda - potrebná vlastná studňa, prístup po asfaltovej komunikácii a následne 33 m po mapovej parcele.
Pri tejto ponuke Vás uchváti nielen krásny výhľad ale aj možnosti, ktoré poloha pozemku ponúka: turistika, hubárčenie v blízkych lesoch, v zime lyžovanie a pod., výborná dopravná dostupnosť.