Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 554 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Elena Budáčová
budacova.elena@gmail.com
0903515634, 0917105791

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Priestranný, prerobený trojizbový byt v príjemnej lokalite, Detva

Typ
Predaj
Mesto
Detva
Mestská časť
Detva - sídlisko
Ulica
Námestie mieru
Typ nehnuteľnosti
Byty
Celková plocha
78 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
06.03.2023
Aktualizované
10.03.2023
Ing. Elena Budáčová Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0903515634, 0917105791

Popis nehnutelnosti

Znížená cena - TVOJ DOMOV ponúka na predaj prerobený, slnečný trojizbový byt v príjemnej lokalite v Detve. Byt je v osobnom vlastníctve, o výmere 78,8 m2, s orientáciu V/Z. Samotný byt pozostáva zo vstupnej chodby, spálne, detskej izby, obývačky prepojenej s kuchyňou, na ktorú nadväzuje špajza s oknom, z kúpeľne so sprchovacím kútom a samostatné WC. V byte sú plastové okná, murované jadro - kúpeľňa so svetlíkmi vybavená sprchovacím kútom a samostatné WC, nové rozvody, vody, elektriky, plynu, odpadu, nové stierky, dvere, podlahy - v kúpeľni, WC a na chodbe je dlažba, inak plávajúca podlaha. V cene je veľká vstavaná skriňa v spálni, kuchynská linka s vybavením, prípadne podľa dohody.
K bytu patrí pivnica na prízemí a 1/2 kumbálu na poschodí pri byte. Bytový dom je zateplený, nový výťah, strecha je po rekonštrukcii, rekonštrukciou prešli aj stupačky a spoločné priestory. V súčasnosti je schválené povolenie na dostavbu balkónov, čaká sa len na vhodné počasie.
V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť: - poliklinika, ďalšie zdravotnícke zariadenia, úrady, banky, základné školy, škôlky, stredná škola - obchodná akadémie, odborné učilište s maturitou, gymnázium, obchody, služby ... na dvore bytového domu je nové detské ihrisko. Na dosah (aj pešo) sú aj pracovné možnosti a tiež výborná dopravná dostupnosť vrátane napojenia na R2.