Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM - 70M2 DETVA - ULICA DOLINKY

Detva, Dolinky 1335/5 Arrow

Predaj 3 izb. bytu s loggiou na sídlisku Sekier-Zvolen

Zvolen Arrow

Veľký slnečný 3 izb. byt, 4 izb. byt Zvolen predaj

Zvolen, Pribinova Arrow

Veľký 3i byt ZV - Podborová - ihneď k dispozícii, dohoda na cene možná

Zvolen Arrow

Predaj 3 izbového bytu vo Zvolene - západ

Zvolen, Novozámocká Arrow

MAKRO REALITY - 3 izbový byt, Halič okr.Lučenec ID 2206

Halič, Družstevná Arrow