Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 841 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Elena Budáčová
budacova.elena@gmail.com
0903515634, 0917105791

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom s garážou a hospodárskou prístavbou v starej Detve

Typ
Predaj
Mesto
Detva
Mestská časť
Detva - sídlisko
Ulica
Kpt. Nálepku
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
141 m2
Celková plocha
192 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
4
Pridané
26.05.2022
Aktualizované
26.05.2022
Cena 0,00 €
Ing. Elena Budáčová Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0903515634, 0917105791

Popis nehnutelnosti

TVOJ DOMOV exkluzívne ponúka rodinný dom s hospodárskou budovou na rovinatom pozemku o výmere 1002 m2 v Detve. Rodinný dom pozostáva zo zádveria, vstupnej haly, priestrannej kuchyne, troch väčších a jednej izieb a jednej menšej izby, kúpeľni s WC, v suteréne sa nachádza pivnica a kotolňa. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou: prebehla rekonštrukcia strechy - výmena krytiny, nová kúpeľňa, v obývačke krb. Inžinierske siete: elektrika 230/400 V, voda zo studne - možnosť napojiť sa na verejný vodovod, kúrenie ústredné plynové, kanalizácia. Energetický certifikát nie je k dispozícii. K rodinnému domu patrí hospodárska budova, ktorá pozostáva z: garáže a dvoch miestností. Nehnuteľnosť sa nachádza v centrálnej časti starej Detvy. V blízkosti je zdravotné stredisko, obchody, služby, škola, škôlka, autobus.
Cena v RK.