Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
327 975 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Elena Budáčová
budacova.elena@gmail.com
0903515634, 0917105791

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Stavebný pozemok v Detve časť Krné

  • Pozemky, Predaj, Detva, Detva - sídlisko | pic. 0
Typ
Predaj
Mesto
Detva
Mestská časť
Detva - sídlisko
Ulica
Krné
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Plocha priestoru
2350 m2
Pridané
18.03.2021
Aktualizované
29.03.2021
Ing. Elena Budáčová Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0903515634, 0917105791

Popis nehnutelnosti

TVOJ DOMOV, s.r.o. exkluzívne ponúka slnečný stavebný pozemok v Detve, časť Krné. Pozemok je jemne svahovitý, s nádhernými výhľadmi, v tvare nepravidelného obdĺžnika, o výmere 2354 m2, dĺžka od prístupovej komunikácie 46 m (42 m), šírka 66 m (45 m). Inžinierske siete - elektrika v dosahu, voda - potrebná vlastná studňa, prístup po asfaltovej komunikácii. Pozemok je možné rozdeliť na dva samostatné stavebné pozemky v rovnakej výmere - cena za každý - 16 000 €.
Výborná dopravná dostupnosť do mesta Detva, kde sa nachádza kompletná občianska vybavenosť.