Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 629 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Elena Budáčová
budacova.elena@gmail.com
0903515634, 0917105791

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Slnečný, rovinatý stavebný pozemok - nad Amfiteátrom - Detva

Typ
Predaj
Mesto
Detva
Mestská časť
Detva - sídlisko
Ulica
Skliarovo
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Pridané
13.02.2021
Aktualizované
15.02.2021
Ing. Elena Budáčová Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0903515634, 0917105791

Popis nehnutelnosti

TVOJ DOMOV, s.r.o., exkluzívne ponúka slnečný, rovinatý stavebný pozemok neďaleko Amfiteátra v Detve - časť Skliarovo. Výborná poloha pozemku zaručuje nie len kvalitné bývanie, ale aj blízkosť mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou a výbornou dopravnou dostupnosťou. V ponuke je pozemok o výmere 1 200 m2 z celkovej výmery 4 379 m2, z ktorej bude geometrickým plánom odčlenená výmere 1 200 m2. Šírka pozemku od asfaltovej komunikácie je 30 m a dĺžka pozemku je 40 m. Pozemok je zaradený v Územnom pláne mesta Detva pre účely výstavby rodinného domu. Inžinierske siete: elektrika a plyn v dosahu 5 m, voda - potrebná vlastná studňa, prístup po asfaltovej komunikácii. V prípade záujmu je možné kúpiť aj celý pozemok - 4 379 m2, ktorý končí miestnym potokom. Cena pozemku o výmere 1 200 m2 je vo výške 28 000 €.