Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
302 231 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Elena Budáčová
budacova.elena@gmail.com
0903515634, 0917105791

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Objekt predajní v centre Detvy - výborná poloha

Typ
Predaj
Mesto
Detva
Mestská časť
Detva - sídlisko
Ulica
Partzánska
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
300 m2
Celková plocha
448 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
14.11.2019
Aktualizované
04.12.2019
Ing. Elena Budáčová Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0903515634, 0917105791

Popis nehnutelnosti

TVOJ DOMOV, s.r.o., ponúka na predaj udržiavaný Objekt predajní v Detve na dobrom mieste - na pozemku o výmere 665 m2. Objekt pozostáva zo šiestich priestorov so samostatnými vstupmi, prívodmi vody a samostatnými meračmi elektriky a plynu. Voda sa v súčasnosti rozpočítava. Objekt je čiastočne podpivničený: jedna pivnica o výmere 18 m2 sa nachádza pod priestorom ProElektro č.1c (viď pôdorys) a využíva sa ako prevádzka na výrobu cestovín. Druhá - klenbová pivnica sa nachádza pod Predajňou ovocia - zeleniny č. 5b (viď pôdorys). Každá z pivníc má samostatný vstup. Objekt je vybavený nakladacou rampou, z ktorej je možný vstup do priestoru 1a a 1c., umyvárkou a dvomi WC. K objektu patrí aj udržiavaný dvor za budovou.
Inžinierske siete: elektrika 230/400 V, voda verejná, kanalizácia, kúrenie - plynové gamatky, prístup po asfaltovej komunikácii.
Objekt má výbornú polohu nielen z hľadiska dopravnej dostupnosti a napojenia na rýchlostnú komunikáciu R2, ale aj z hľadiska pohybu osôb. v blízkosti je autobusová zastávka, predajne potravín, stravovacia prevádzka, reštaurácia, .... Potrebné už len zvoliť vhodnú formu podnikania.