Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
266 630 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Elena Budáčová
budacova.elena@gmail.com
0903515634, 0917105791

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prerobený jednoizbový byt Za Potokom - v Detve - rezervovaný

Typ
Predaj
Mesto
Detva
Mestská časť
Detva - sídlisko
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
40 m2
Celková plocha
40 m2
Počet izieb
1
Pridané
08.07.2018
Aktualizované
15.07.2018
Ing. Elena Budáčová Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0903515634, 0917105791

Popis nehnutelnosti

Predám priestranný, prerobený jednoizbový byt Za Potokom v Detve. Byt je v osobnom vlastníctve, o výmere 40 m2, orientácia J-V. Byt prešiel rekonštrukciou: bezpečnostné dvere, murované jadro s masážnym sprchovacím kútom a WC, vlastné plastové okná, v kúpeľni a chodbe dlažba, inak plávajúce podlahy, nové rozvody vody a elektriky v jadre. V cene je aj zariadenie bytu, ktoré je zobrazené na fotkách. K bytu patrí murovaná pivnica. Bytový dom je zateplený, strecha po rekonštrukcii, nové stupačky, rekonštrukciou prešli aj vnútorné priestory. Poloha bytu je žiadaná, v blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť vrátane výbornej dopravnej dostupnosti.