Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Predaj rodinného domu v obci Stará Huta - Sliacka Poľana

Stará Huta Arrow

Záhradná chata v tichej lokalite v obci Zvolenská Slatina

Zvolenská Slatina Arrow

Predaj zrubového domu v obci Hriňová - časť Riečka

Detvianska Huta Arrow

Predaj zrubového domu v obci Detvianska Huta - časť Čechánky

Detvianska Huta Arrow

Záhradka s chatou Zlatý potok

Zvolen, Prachatická Arrow

Predaj chatky s pozemkom v záhradkarskej osade, Zvolen - Zlatý Potok

Zvolen Arrow

Záhradná chatka v Tomášovciach

Tomášovce, Tomasovce Arrow