Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 411 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Elena Budáčová
budacova.elena@gmail.com
0903515634, 0917105791

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Priestranný, udržiavaný rodinný dom v Detve - v rodinnej zástavbe

Typ
Predaj
Mesto
Detva
Mestská časť
Detva - sídlisko
Ulica
Sídlisko
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
180 m2
Celková plocha
130 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
5
Pridané
09.11.2023
Aktualizované
09.02.2024
Ing. Elena Budáčová Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0903515634, 0917105791

Popis nehnutelnosti

Znížená cena ... TVOJ DOMOV ponúka na predaj udržiavaný tehlový rodinný dom v rodinnej zástavbe v Detve. Rodinný dom sa nachádza na pozemku o výmere 758 m2. Je poschodový. Na prízemí sa nachádza: garáž, zádverie, chodba, kotolňa, schodisko na poschodie, pivnica, kúpeľňa (vaňa s WC), kuchyňa, izba s krbom a jedna menšia a jedna väčšia špajza - môže slúžiť aj ako šatník. Na poschodí sa nachádza: chodba, kuchyňa, tri izby, kúpeľňa (vaňa) a samostatné WC. Inžinierske siete: elektrika 230/400 V, voda - verejná, kanalizácia, kúrenie ústredné plynové, prístup po asfaltovej komunikácii. K rodinnému domu patrí menší sklad s prístreškom a veľký skleník. Výborná poloha domu na upravenom pozemku a výborná dostupnosť ho predurčuje na rodinné bývanie. V dosahu sa nachádzajú školy (škôlky, základné a stredné školy), zdravotnícke zariadenia, banky, služby, úrady a pod. Výborná dopravná dostupnosť - autobus, auto, v dosahu napojenie na R2, vlak - cca 1,5 km.
Prípadná dohoda na cene možná.