Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
367 935 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
RNDr. Beáta Belková
asistentka@peknereality.sk
+421 919 135 440

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj rodinného domu v Detve

Typ
Predaj
Mesto
Detva
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
240 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
6
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
24.02.2023
Aktualizované
20.10.2023
RNDr. Beáta Belková Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 919 135 440

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v meste Detva. Tehlový poschodový dom o rozlohe 240 m2 bol postavený ako novostavba v roku 2000, na rovinatom pozemku o výmere 800 m2, kde je prístup k domu po asfaltovej ceste.
Šesť izbový rodinný dom je v udržiavanom stave, pozostáva z prízemia, prvého poschodia a podkrovia ktoré je využívané ako skladové priestory.
Prízemie tvorí: kuchyňa spojená s obývačkou a jedálenským kútom, 1 izba, špajza, chodba, kúpeľňa s WC.
Schodiskom sa dostaneme na 1. poschodie, ktoré tvoria 4 izby, kúpeľňa s WC v ktorej sa nachádza plynový kotol na ústredné kúrenie, ktoré je riešené radiátormi.
Na prvom poschodí je aj sklápacie schodisko ktorým sa dostaneme do podkrovia.
V zadnej časti domu sa nachádza zastrešená terasa na ktorú sa dá dostať priamo z domu a na prvom poschodí je balkón.
Súčasťou domu je garáž a druhá samostatne stojaca podpivničená garáž v ktorej je aj studňa s úžitkovou vodou sa nachádza v zadnej časti pozemku a je do nej prístup ako cez pozemok tak aj zo zadnej strany pozemku a státie na vozidlo, ktoré je kryté prístreškom.
Dvor okolo domu je udržiavaný s výsadbou stromov, kvetov a posedením, ktorý v letných mesiacoch vytvára príjemnú zónu oddychu a relaxu.
IS: elektrika 230/400 V, voda - vlastná studňa a verejný vodovod, kanalizácia, kúrenie ústredné - plyn.
V blízkosti sa nachádza centrum mesta a kompletná občianska vybavenosť. Odporúčame vidieť!
Viac informácií Vám radi poskytneme v našej realitnej kancelárii.

V cene nehnuteľnosti je zabezpečenie podkladov potrebných k prevodu vlastníckeho práva.
Náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať ideálny úver na kúpu danej nehnuteľnosti. Súčasťou komplexného servisu nášho hypotekárneho poradcu je aj dlhodobá starostlivosť o hypotekárny úver, ušetrenie na poplatkoch, na preplatení úveru a zabezpečenie rodiny a príjmu v prípade neschopnosti splácania úveru. Bližšie informácie v realitnej kancelárii Pekné reality, s.r.o., A. Sládkoviča 91/7, Zvolen. Tel: 0907 393 842.