Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
360 223 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Zuzana Pavlíková
asistentka@peknereality.sk
+421 919 135 440

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj rodinného domu v Detve

Typ
Predaj
Mesto
Detva
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
200 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
6
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
20.01.2023
Aktualizované
29.05.2023
Zuzana Pavlíková Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 919 135 440

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v meste Detva. Tehlový dom je postavený na rovinatom pozemku o výmere 664 m2.
Rodinný dom je v pôvodnom, udržiavanom stave, pozostáva z prízemia a dvoch poschodí.
Prízemie tvorí: kuchyňa, dve izby, špajza, chodba, kotolňa a WC (možnosť prerobenia na kúpeľňu).
Schodiskom sa dostaneme na 1. poschodie, ktoré tvorí: izba s možnosťou prerobenia na kuchyňu, priestranná obývačka, ktorá sa dá prerobiť na dve izby, veľká kúpeľňa s WC, odkladací priestor a schodisko, ktorým sa dostaneme na 2. poschodie, kde sa nachádzajú dve izby, jedna s balkónom a podkrovný priestor, ktorý je možné prerobiť na šatník. Na medziposchodí sa nachádza terasa.
K domu prislúcha garáž a malá dielňa.

IS: elektrika 230/400 V, voda - vlastná studňa a verejný vodovod, žumpa, kúrenie ústredné - plyn. Prístupová cesta ku nehnuteľnosti je asfaltová.

V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Odporúčame vidieť!
Viac informácií Vám radi poskytneme v našej realitnej kancelárii.

V cene nehnuteľnosti je zabezpečenie podkladov potrebných k prevodu vlastníckeho práva.
Náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať ideálny úver na kúpu danej nehnuteľnosti. Súčasťou komplexného servisu nášho hypotekárneho poradcu je aj dlhodobá starostlivosť o hypotekárny úver, ušetrenie na poplatkoch, na preplatení úveru a zabezpečenie rodiny a príjmu v prípade neschopnosti splácania úveru. Bližšie informácie v realitnej kancelárii Pekné reality, s.r.o., A. Sládkoviča 91/7, Zvolen. Tel: 0908 440 790.