Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 373 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Boris Barborík
babrorik@residence-real.sk
+421 903 308 042

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Reštaurácia s ubytovaním na predaj Demänovská Dolina

Typ
Predaj
Ulica
Demänovská Dolina
Typ nehnuteľnosti
Hotely, penzióny a reštaurácie
Plocha priestoru
205 m2
Typ stavby
Drevená
Stav objektu
Novostavba
Pridané
02.08.2022
Aktualizované
02.08.2022
Cena 0,00 €
Boris Barborík TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 903 308 042

Popis nehnutelnosti

Exkluzívne iba v realitnej kancelárii RESIDENCE Vám ponúkame lukratívnu ponuku novostavby rodinného penziónu s reštauráciou, nachádzajúcu sa v najlepšom lyžiarskom stredisku Jasná – Nízke Tatry, časť Staré Koliesko (Lúčky).
Penzión s celoročnou prevádzkou reštauráciou je súčasťou malého areálu známeho pod názvom 3 domky. Nachádza sa na hlavnom ťahu Demänovskou Dolinou. Vďaka výbornej polohe je to len kúsok na najbližšiu lanovú dráhu Lúčky – Vyhliadka. V tesnej blízkosti je k dispozícii aj multifunkčné ihrisko, detské ihrisko, potraviny, autobusové zastávky a iné.
Stavba bola postavená v roku 2016. Jedná sa o drevenú stavbu s dvoma podlažiami. Strecha je sedlová pokrytá plechovou krytinou. Celková podlahová plocha je cca 205 m2.
Na prízemí sa nachádza prevádzka reštaurácie s barom a celým zázemím kuchyne, skladových priestorov a priestory pre personál. V reštaurácii je celková kapacita do 40 miest na sedenie v interiéri, plus je k dispozícii vonkajšia letná terasa. Na terase je celkovo k dispozícii cca 44 miest na sedenie.
Na druhé podkrovné podlažie je samostatný vstup zo zadnej strany. Nachádzajú sa tu 3 samostatné apartmány.
Apartmán č. 1 je najmenší. Jedná sa o štúdio s jednou manželskou posteľou, kúpeľnou a cofeebreak stolíkom.
Apartmán č. 2 je väčšie štúdio s jednou manželskou posteľou a rozkladací gaučom, ktorý slúži ako prístelka, kúpeľnou a cofeebreak stolíkom.
Apartmán č. 3 je najväčší. Je to rodinný apartmán s dvoma samostatnými spálňami, kuchyňou, obývačkou a kúpeľnou.
Objekt je napojený na všetky dostupné IS: voda, elektrika, kanalizácia, plyn. V rámci odpadu je tu samozrejme prevádzky kuchyne zrealizovaný certifikovaný lapač olejov so zmluvou na odber olejového koncentrátu od LVS. Kúrenie je ústredné s plynovým kotlom.
Celý objekt je napojený na bezpečnostný kamerový systém s alarmom.
Ročný nájom za pozemok je 1.200,- €. Mesačné náklady na celkovú prevádzku a apartmánov a kuchyne sú spolu vo výške 1.240,- € už po navýšení aktuálnych cien energií.
Pre viac informácií kontaktujte nášho realitného makléra Boris Barborík, 0903 308 042 alebo na email barborik@residence-real.sk