Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 619 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ján Kakoš
jan.kakos@residence-real.sk
+421901705709

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Apartmán v Jasnej na predaj

Typ
Predaj
Ulica
Lúčky
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
34 m2
Stav objektu
Vo výstavbe
Pridané
04.03.2019
Aktualizované
21.07.2020
Ján Kakoš TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421901705709

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Residence Vám ponúka na predaj novostavbu apartmánu v najvyhľadávanejšom zimnom lyžiarskom stredisku na Slovensku v Jasnej. Celková rozloha je 34m2 + balkón 5 m2. K apartmánu prislúcha parkovacie miesto v suteréne apartmánového domu.
Bezkonkurenčná poloha na zjazdovke Lúčky v Demänovskej doline je ,vzhľadom k návštevnosti najlepšieho zimného strediska Jasná počas celého roku, bezpečná investícia do budúcnosti s rýchlou návratnosťou.
Jedná sa moderný objekt s najmodernejšími SMART technológiami v energetickej triede A1. Objekt bude mať vlastné parkovisko s parkovacím miestom pre každý apartmán v suteréne a výťah. Orientácia izieb je na slnečný juhozápad s výhľadom na zjazdovku a priľahlý les. Jeho otvorenie je plánované pre zimnú sezónu 2019/20. Apartmán je odovzdávaný v štandardnom vyhotovení a kompletne zariadený viď foto.
Kúpou apartmánu sa vlastník podobne ako u bytových domoch podieľa na správe objektu a spoločných priestorov v zmysle povinných platieb v podiele spadajúceho pod každý z apartmánov, ale má možnosť, v prípade že nebude apartmán celoročne využívať, využiť možnosť zhodnocovať investíciu programom, ktorý sa postará o maximálnu vyťaženosť apartmánu v spojitosti spoločných služieb ako recepcia, upratovanie a pod.
V ponuke máme posledný apartmán. Individuálnu obhliadku apartmánu si môžete dohodnúť telefonicky 0901 705 709, alebo emailom na jan.kakos@residence-real.sk