Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
306 822 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Boris Barborík
babrorik@residence-real.sk
+421 903 308 042

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ Apartmánový dom na predaj Jasná - Biela Púť

Typ
Predaj
Ulica
Biela Púť
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
100 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
6
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
02.04.2019
Aktualizované
14.02.2020
Boris Barborík TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 903 308 042

Popis nehnutelnosti

REZERVOVANÉ
Exkluzívne iba v realitnej kancelárii RESIDENCE vám ponúkame na predaj apartmánový rodinný dom priamo na svahu v lyžiarskom stredisku Jasná Nízke Tatry.
Stavba apartmánového rodinného domu sa nachádza v radovej zástavbe rodinných domov len pár metrov od zjazdovky Biela Púť.
V tesnej blízkosti sa nachádzajú rôzne reštauračné zariadenia, športové obchody, kaviarne a aktuálne sa buduje aj nové wellness centrum. V blízkej budúcnosti je naplánovaná aj výstavba novej sedačkovej lanovky, ktorá bude mať štart cca 150m od domu.
Stavba pozostáva z dvoch podlaží, pričom na každom podlaží sa nachádza jeden apartmán. V momentálnej dobe je využívaná len na komerčné účely a predáva sa kompletne zariadená tak ako je.
Obidva apartmány sú úplne identické. Každý má rozlohu cca 50m2.
V apartmáne sa nachádza predsieň, obývacia miestnosť spojená s jedálňou a kuchyňou, dve samostatné spálne v ktorých sú po dve postele, kúpeľňa a WC.
V obývacej miestnosti je osadená sušička na sušenie lyžiarok s odvetraním do komína.
V prípade záujmu je tu možnosť osadiť aj krb v oboch apartmánoch.
Jedným veľkým benefitom je fakt, že k apartmánovému rodinnému domu prislúchajú až 4 vlastné parkovacie miesta, ktoré sú v danej lokalite obrovskou výhodou.
Druhý veľký benefit spočíva v zapísaní stavby na liste vlastníctva ako klasický rodinný dom a teda je možnosť financovania klasickým hypotekárnym úverom, s ktorého vybavovaním vám samozrejme vieme pomôcť.
IS: voda, elektrika, plyn, kanalizácia. Samozrejmosťou je pripojenie vysoko rýchlostný na internet a satelitnú TV. Kúrenie v celom dome je zabezpečené centrálnym kúrením pripojeným na plynový kotol.
Kompletné mesačné náklady na celý dom sú vo výške cca 490 000 €.
Stavba rodinného domu je viac-menej v pôvodnom technickom stave, ktorá prešla niekoľkými drobnými úpravami. Jedná sa o murovanú a zaizolovanú stavbu z roku 2007. Osadené sú všade EURO okná, bezpečnostné vchodové dvere. Sedlová strecha pokrytá kanadským šindľom.
Pozemok na ktorom sa stavba rodinného domu nachádza spolu so 4 parkovacími miestami nie je predmetom predaja a jedná sa o nájomný urbársky pozemok. Ročný prenájom pozemku stojí zhruba 800,- €.
Pre viac informácií a obhliadky kontaktujte makléra Boris Barborík 0903 308 042.