Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
359 778 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom 4 izbový podkrovný nadštandartný byt, Dechtice.

Typ
Prenájom
Okres
Trnava
Mesto
Dechtice
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
150 m2
Celková plocha
150 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
30.01.2023
Aktualizované
10.05.2023
Cena 650,00 €/mes.
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na prenájom 4 izbový podkrovný nadštandartný byt v obci Dechtice. Obec vzdialená od mesta Trnava 18 km a do mesta Piešťany 17 km. Rozloha bytu: 150 m2. Byt komplet zariadený a vybavený bežnými spotrebičmi. Chladnička, mraznička, umývačka riadu, pračka, mikrovlnná rúra. V byte je pripojený internet T-com a káblová televizia. V byte je špajza a sušiareň prádla. K dispozícii je 1 parkovacie miesto vo dvore. Možnosť využívať dvor a altánok, grilovať, posedieť... K dispozícii od 1.3.2023. Pre rodiny s deťmi, zahraničných, šudentov, robotníkov, dá sa dohodnúť.
Zviera vítané!
Cena prenájmu je 650 EUR vrátane všetkých energií, internetu a parkovania. Výška jedného nájmu sa platí ako vratný depozit (po ukončení nájmu vám bude vrátený). Jeden nájom sa platí ako provízia pre RK (nebude vrátená). Energetický certifikát na vyžiadanie. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.
KONTAKT: + 421 944 328 264