Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

MODERNÁ DREVENICA, 5 IZIEB, NIŽNÝ SLAVKOV, 1200m2, okr. SABINOV;

Nižný Slavkov Arrow

NA PREDAJ rodinný dom s garážou v obci Pečovská Nová Ves, okres Sabinov

Pečovská Nová Ves, Za Majerom Arrow

REZERVOVANÝ! Luxusný rodinný dom na predaj - Plavnica

Plavnica, Plavnica Arrow

NA PREDAJ 3 NOVOSTAVBY RD vo výstavbe v obci Šarišské Sokolovce

Šarišské Sokolovce, Jarná Arrow

MEDZANY–BUDOVA -STOLÁRSKA DIELŇA 366m2,VLASTNÝ POZEMOK 716 m2

Medzany Arrow

ZNÍŽEÁ CENA, RODINNÝ DOM, MEDZANY,12 KM OD PREŠOVA

Medzany, Medzany Arrow