Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

NA PREDAJ rodinný dom v Sabinove, ulica Karpatská

Sabinov, Karpatská Arrow

SABINOV- ROD. DOM VHODNÝ NA BÝVANIE AJ PODNIKANIE, CENTRUM

Červenica pri Sabinove, Námestie Slobody Arrow

VEĽKÝ ŠARIŠ, REKONŠTRUOVANÝ RD S PEKNOU ZÁHRADOU,MHD PREŠOV

Veľký Šariš, Doliny Arrow

NA PREDAJ novostavba RADOVÝ RODINNÝ DOM "NAD KOVANCOM"

Stará Ľubovňa Arrow

4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM, NOVOSTAVBA, 632m2;

Stará Ľubovňa, Ľubomírska Arrow