Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
306 522 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom 4 izbový byt Cífer, pri Trnave

  • Byty, Prenájom, Trnava, Cífer | pic. 1
  • Byty, Prenájom, Trnava, Cífer | pic. 0
  • Byty, Prenájom, Trnava, Cífer | pic. 1
Typ
Prenájom
Okres
Trnava
Mesto
Cífer
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
88 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
08.02.2020
Aktualizované
21.02.2020
Cena 600,00 €/mes.
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na prenájom 4 izbový byt v Cíferi pri Trnave. Byt má balkón, je kompletne zariadený vrátane spotrebičov. Jedná sa o pekný veľký byt s podlahovou plochou 88 m2. V okolí bytového domu sú súkromné pozemky prislúchajúce vlastníkom bytového domu. K bytu prislúcha aj pivnica,a tiež kopaná a murovaná pivnica na záhrade. Pri záhrade je k dispozícii altánok. V prípade záujmu možnosť prenájmu aj garáže za bytovým domom. Vzdialenosť od miest: 8 km od Trnavy, 15 km od Senca, 38 km od Bratislavy.


Cena prenájmu je 600 EUR vrátane energií. Výška jedného nájmu sa platí vopred ako depozit pre majiteľa (bude vrátený na konci prenájmu) + 1 nájom ako provízia pre RK. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.