Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
314 559 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Monika Surová
surova@breznoreality.sk
+421905604226

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Útulná chalupa pre milovníkov ticha, samoty a prírody

Typ
Predaj
Okres
Brezno
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
80 m2
Typ stavby
Drevená
Stav objektu
Pôvodný
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
04.08.2018
Aktualizované
30.06.2020
Monika Surová Brezno reality, s.r.o
Kontaktovať makléra +421905604226

Popis nehnutelnosti

Chalupa sa nachádza v doline Čierneho Hrona, v lone prekrásnej prírody stredného Slovenska. Je situovaná na polosamote, na peknom slnečnom pozemku o rozlohe 2073 m2, uprostred prírody s krásnym výhľadom. Ku chalupe vedie oficiálna príjazdová cesta, v dobrom počasí zjazdná osobným autom. Na npozemku sa nachádza letná kuchyňa s murovaným sporákom a menšou jedálňou. Povyše stojí chalupa s presklenným gánkom, v ktorej sú dve denné miestnosti na prízemí. V jednej z nich sa nachádza kachlová pec, ktorá vykuruje aj podkrovie. V podkroví je veľká priestranná izba. Na konci pozemku stojí nová nedokončená drevenica s predpripraveným komínom na krb, kde je možné vytvoriť obývaciu miestnosť s krbom a na poschodí priestor na spanie. Je tu aj kamenná pivnica, ktorú si nový majiteľ môže premeniť a využiť na vínnu pivničku. Kúrenie je lokálne na pevné palivo, elektrika pôvodná, suché wc, predpríprava na septik. Zdroj vody je na pozemku - studňa - voda nie je potiahnutá do chalupy. Sú tu pôvodné drevené okná a podlahy. Chalupa je ideálna na rekreáciu a chalupárčenie. Pozemok svojou veľkosťou ponúka možnosť chovu zvierat. V blízkom okolí sa nachádza lyžiarske stredisko Urbanov vrch s umelým zasnežovaním, Čiernohohronská železnička, lesnícky skanzen vo Vydrove, Dobročský prales a množstvo turistických a cykloturistických trás, teda výborné miesto pre oddych v prírode.

Viac info Vám radi poskytneme pri obhliadke.

Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, prepisy energií. Poskytneme Vám hypotekárneho špecialistu, ktorý vypracuje ponuku úverov od všetkých bánk s ohľadom na Vaše potreby - bez poplatkov a ďalších navýšení.

Navštívte našu stránku breznoreality.sk pre viac podobných nehnuteľností