Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 554 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Monika Surová
surova@breznoreality.sk
+421905604226

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pozemok na predaj - Čierny Balog

Typ
Predaj
Okres
Brezno
Mestská časť
Jánošovka
Ulica
Nová
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
784 m2
Pridané
03.02.2022
Aktualizované
23.05.2022
Cena 35,00 €/m2
Monika Surová Brezno reality, s.r.o
Kontaktovať makléra +421905604226

Popis nehnutelnosti

breznoreality.sk - Realitná kancelária Vám ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v pokojnej lokalite obce Čierny Balog v lone prekrásnej prírody stredného Slovenska. Pozemok je o výmere 784 m2 s pekným výhľadom na okolie a prírodu. Plocha pozemku je mierne svahovitá, vedie k nemu asfaltová prístupová cesta. Z inžinierskych sietí je v dosahu el.ektrina a voda. Kanalizácia v tejto časti nie je, odpad je nutné riešiť žumpou alebo septikom. Parcela je zahrnutá v územnom pláne obce, vhodná na funkčné plochy IBV t.j. jedno nadzemné podlažie a funkčné podkrovie. Obec má dobrú občiansku vybavenosť(obecný úrad s matrikou, základná škola, materská škola, pošta, futbalové ihrisko, lekárne...).

V blízkom okolí sa nachádza Čiernohohronská železnička, lesnícky skanzen vo Vydrove, prírodná rezervácia Dobročský prales a množstvo turistických a cykloturistických trás.

Viac info Vám radi poskytneme pri obhliadke alebo nás navštívte v kancelárii na Rázusovej ul. č. 12 v Brezne.

Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis – AUTORIZOVANÉ ZMLUVY, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, prepisy energií, poskytujeme hypotekárneho špecialistu, ktorý vypracuje ponuku úverov od všetkých bánk s ohľadom na Vaše potreby a príjem - bez poplatkov a ďalších navýšení.

Navštívte našu stránku breznoreality.sk pre viac podobných nehnuteľností

Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020 Brezno reality s.r.o.

Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z.