Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 499 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karolína Hazáková
karolina@solidnebyvanie.sk
0944 222 177

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom s prekrásnym výhľadom na Čiernom Balogu

Typ
Predaj
Okres
Brezno
Mestská časť
Fajtov
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
270 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
23.11.2022
Aktualizované
23.11.2022
Cena 189 000,00 €
Karolína Hazáková Solídne Bývanie, spol. s r.o.
Kontaktovať makléra 0944 222 177

Popis nehnutelnosti

V Čiernom Balogu v časti Fajtov Vám ponúkam rodinný dom po rekonštrukcii, ktorý sa nachádza v hornej okrajovej časti s výhľadom na očarujúcu prírodu tohto kraja. Z terasy domu a zo záhrady vidieť rozhľadňu Pustý vrch.

Dom prešiel rekonštrukciou kompletnou v roku 2015, nová elektroinštalácia, fasáda, stierky, podlahy a sanita.

Príslušenstvom domu je garáž s automatizovanou vstupnou bránou, z ktorej vedie vstup priamo do domu alebo na záhradu. Na pozemku priamo z ulice je možnosť ďalšieho vonkajšieho státia pre dva automobily. Pozemok je rovinatý celý deň slnečný o rozlohe necelých 900 m2 aj so zastavanou plochou domu, ktorá predstavuje 137 m2. Pozemok je oplotený. Dom sa nachádza na konci slepej uličky, kde susedí s chatármi a príjemnými susedmi. V blízkosti sú potraviny (2 minúty pešo) kaplnka, evanjelický kostolík apod. Občianska vybavenosť Čierneho Balogu je výborná, láka turistov známou Čiernohronskou železničkou, skanzenom vo Vydrove apod. Príroda je nádherná a práve tento dom je v blízkosti lesa.

Dispozícia:
1. poschodie: Vstupnou chodbou sa dostaneme do osobitnej toalety, kúpeľne s rohovou vaňou, v kuchyni s barovým pultom, kuchynskou linkou na mieru so vstavanými spotrebičmi a jedálne, ktorá je prepojená s dennou miestnou s krbom. Z dennej miestnosti je východ na terasu, ktorá je orientovaná na juhozápadnú stranu po celý deň slnečnú.

2. poschodie: Drevené schodište nás dovedie do galérie na poschodí, ktorá momentálne slúži na tvorenie a šitie. Každá miestnosť a izba na poschodí má vlastnú loggiu. V detskej izbe je loggia orientovaná na východ. Druhé podlažie prešlo rekonštrukciou v roku 2021. Ďalej sa na pochodí nachádza spálňa, izba využívaná ako šatník, ale kľudne poslúži ako menšia spálňa či detská izba. Ďalšie 2 miestnosti, ktoré sú nedokončené využívajú aktuálny majitelia domu ako sklad a druhá je predprípravou na kúpeľňu. Aj na poschodí je potiahnutá nová elektroinštalácia.

Vykurovanie domu: Elektrické podlahové kúrenie a krbové s prieduchmi aj na poschodie. Možnosť regulovania si podlahového kúrenia v miestnostiach aj na lacnejší prúd.

Podkrovie: Nie je pochôdzne, ale krov je kompletne menený pod novou vymenenou krytinou celého domu.

Pôvodný rodinný dom bol postavený približne v rokoch 70tich, rekonštruoval sa v roku 2015 a v roku 2021 prešiel ďalším úpravami. Do domu je možné sa ihneď nasťahovať a doladiť si interiérové a exteriérové úpravy podľa vlastnej fantázie a potrieb. Možnosť kúpi aj na úver. Na dome neviaznu žiadne exekúcie a bremená, ktoré by bránili v prevode.

Treba si len dohodnúť obhliadku, vidieť osobne a presvedčiť sa o výhodách tejto nehnuteľnosti. Nehnuteľnosť Vám osobne kedykoľvek rada predstavím. Ak Vás ponuka zaujala neváhajte mi zavolať na tel. č. 0944 222 177 a rada Vám poskytnem aj podrobnejšie informácie. V cene je zahrnutý kompletný právny servis, servis sprostredkovateľa po celý čas až po odovzdanie nehnuteľnosti.

BONUS: Naši klienti dostanú zľavový poukaz na nákup v predajni Orion (centrum S1).