Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
327 975 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Monika Surová
surova@breznoreality.sk
+421905604226

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom v tichej časti Čierny Balog, v blízkosti prírodnej rezervácie Dobroč

Typ
Predaj
Okres
Brezno
Ulica
Brotovo
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
200 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
5
Pridané
28.10.2020
Aktualizované
30.03.2021
Monika Surová Brezno reality, s.r.o
Kontaktovať makléra +421905604226

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Brezno reality s.r.o. vám ponúka rodinný dom, ktorý sa nachádza v doline Čierneho Hrona, v lone prekrásnej prírody stredného Slovenska, v obci Čierny Balog – v dolinke Brôtovo. Je situovaný na pozemku o výmere 2573 m2 a priľahlých pozemkov o výmere 3093 m2 v pokojnej lokalite mimo hlavnej cesty, pri potôčiku s krásnym výhľadom na okolitú prírodu. Stavba je v pôvodnom stave, má dve podlažia a suterén, strecha - krytina - pozinkovaný plech, sú tu čiastočne vymenené plastové okná. Prvé nadzemné podlažie pozostáva zo vstupnej chodby, špajze, obývacej izby s krbom, ktorá je prepojená s kuchyňou, dvoch izieb, kúpeľne a WC. Na druhom podlaží je kuchyňa s dennou izbou, veľká loggia, 2 izby a kúpeľňa s WC. V jednej izbe je tradičná kachľová pec. Suterén pozostáva z letnej kuchyne, 2 miestností a kotolne. V dome je zavedená elektrina (aj 380V), voda je čerpaná z vlastného zdroja, zo studne, odpad-verejná kanalizácia. Rozvody vody a elektriny si vyžadujú kompletnú renováciu. Kúrenie zabezpečuje krb s prieduchmi, pôvodne tu bolo ústredné kúrenie, ktoré je ale momentálne nefunkčné. Vedľa domu stojí murovaná hospodárska budova s elektroinštaláciou, súčasťou ktorej je dielňa, sklad a dreváreň spolu o rozlohe 67 m2. Z prednej strany hospodárskej budovy je drevená prístavba využívaná ako garáž a povyše stojí včelín, kde pôvodný majitelia chovali svoje včielky. Dom je vhodný na trvalé bývanie alebo aj na rekreáciu. Priľahlý pozemok parcela CKN 7961/5 o rozlohe 333 m2 sa dá využiť na výstavbu rekreačnej chaty. Obec má dobrú občiansku vybavenosť(obecný úrad s matrikou, základná škola, materská škola, knižnica, kino, pošta, futbalové ihrisko, telocvičňa, lekárne a výdajne liekov, stomatológ, samostatné ambulancie praktického lekára pre dospelých samostatné ambulancie praktického lekára pre deti a dorast, lekára gynekológa).
V blízkom okolí sa nachádza Čiernohohronská železnička, lesnícky skanzen vo Vydrove, prírodná rezervácia Dobročský prales a množstvo turistických a cykloturistických trás.
PRI VÁŽNOM ZÁUJME DOHODA NA CENE MOŽNÁ!

Viac info Vám radi poskytneme pri obhliadke alebo nás navštívte v kancelárii na Rázusovej ul. č. 12 v Brezne.

Videoobhliadka: youtube.com/watch?v=GVMC0yxLCnk

Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020 Brezno reality s.r.o.
Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z.

Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis – AUTORIZOVANÉ ZMLUVY, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, prepisy energií, poskytujeme hypotekárneho špecialistu, ktorý vypracuje ponuku úverov od všetkých bánk s ohľadom na Vaše potreby a príjem - bez poplatkov a ďalších navýšení.

Navštívte našu stránku breznoreality.sk pre viac podobných nehnuteľností