Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
360 223 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Róbert Kubala, RSc.
robert.kubala@agent.sk
+421 907 336 493

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AGENT.SK | Predaj zariadeného 2-izbového bytu v obci Čierne

Typ
Predaj
Okres
Čadca
Mesto
Čierne
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
53 m2
Celková plocha
59 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
06.03.2023
Aktualizované
30.05.2023
Mgr. Róbert Kubala, RSc. AGENT.SK, s. r. o.
Kontaktovať makléra +421 907 336 493

Popis nehnutelnosti

Pozrite si video: https://youtu.be/Aab0PJSWot0 a virtuálnu prehliadku https://my.matterport.com/show/?m=JdjxZ8KCTrz zariadeného 2-izbového bytu, ktorý ponúka exkluzívne na predaj realitná kancelária AGENT.SK.

Ďalšie informácie o byte vám poskytne náš realitný agent, Róbert Kubala +421907336493, ktorý s vami ochotne vykoná osobnú obhliadku.

Bytový dom sa nachádza na vyšnom konci obce Čierne v príjemnom prostredí. V blízkosti bytového domu je detské ihrisko, futbalové ihrisko, potraviny, autobusová a vlaková zastávka. Obec Čierne sa vyznačuje dobrou občianskou vybavenosťou. Nachádza sa tu základná škola, materská škola, lekári, lekáreň, pošta, obchody, široká paleta služieb obyvateľom, reštauračné a ubytovacie zariadenia, bohaté kultúrne, spoločenské a športové podujatia. Okresné mesto Čadca je vzdialené približne 10 km.

Slnečný byt s pekným výhľadom je situovaný na prvom z troch poschodí tehlového bytového domu. Byt s podlahovou plochou 53 m2 tvoria dve obytné izby, kuchyňa, predsieň, kúpeľňa, samostatné WC, pivnica a dva balkóny prístupné z obytných izieb. Orientácia okien je na juhovýchod.

Rekonštrukcie v byte:
- Kuchynská linka so spotrebičmi – indukčná varná platňa, trúba na pečenie, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, práčka (spotrebiče majú 3 roky),
- Plastové okná,
- Bezpečnostné vstupné dvere s protipožiarnou ochranou,
- Vlastné elektrické kúrenie a ohrev vody elektrickým bojlerom,
- Murované jadro s keramickými obkladmi a dlažbou,
- Sprchovací kút s hydromasážnou funkciou,
- Elektroinštalácie,
- Sadrokartónový podhľad,
- Plávajúce podlahy.

Byt sa predáva s kompletným zariadením (viď fotografie a 3D prehliadka) vrátane TV, satelitu a ostatných spotrebičov.

Na bytovom dome a tiež v jeho areáli boli zrealizované viaceré rekonštrukcie a dobudovanie príslušenstva:

- Zateplenie,
- Rekonštrukcia vstupu a schodiska,
- Nová plechová strecha s lapačmi snehu,
- Inštalácia elektrickej brány na diaľkové ovládanie,
- Oplotenie areálu.

K bytu patrí plechová garáž, ktorá je umiestnená na spoločnom pozemku vedľa bytového domu.

Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne poplatky (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v režii realitnej kancelárie. Kontaktujte nášho realitného agenta ešte dnes. Ochotne vám poskytne ďalšie informácie a vykoná s vami osobnú obhliadku bytu, ktorú odporúčame.


Plánujete kúpiť, predať alebo prenajať nehnuteľnosť? Kontaktujte nás, radi vám poskytneme informácie o našich službách. Našou veľkou výhodou je aj priama spolupráca so všetkými bankami a poisťovňami. Všetko potrebné k predaju, prenájmu, kúpe, financovaniu a poisteniu nehnuteľností, získate na jednom mieste. Zatiaľ čo vy sa budete venovať svojej práci, rodine, priateľom a záľubám, agent bude pracovať pre vás.

© Text, fotografie, 3D prehliadky a videoprehliadky, sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie AGENT.SK, ktorá ponúka na svojej webovej stránke ďalšie nehnuteľnosti na predaj a prenájom.