Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 499 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AGENT.SK | Predaj 2-izbového bytu v obci Čierne

Typ
Predaj
Okres
Čadca
Mesto
Čierne
Ulica
Čierne
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
53 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
19.09.2022
Aktualizované
08.12.2022
Cena 89 500,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Pozrite si 3D virtuálnu prehliadku https://my.matterport.com/show/?m=W2fYziXU1nf pekného 2-izbového bytu, ktorý ponúka exkluzívne na predaj realitná kancelária AGENT.SK.

Ďalšie informácie o byte vám poskytne náš realitný agent, Róbert Kubala +421907336493, ktorý s vami ochotne vykoná osobnú obhliadku.

Bytový dom sa nachádza na vyšnom konci obce Čierne v príjemnom prostredí. V blízkosti bytového domu je detské ihrisko, futbalové ihrisko, potraviny, autobusová a vlaková zastávka. Obec Čierne sa vyznačuje dobrou občianskou vybavenosťou. Nachádza sa tu základná škola, materská škola, lekári, lekáreň, pošta, obchody, široká paleta služieb obyvateľom, reštauračné a ubytovacie zariadenia, bohaté kultúrne, spoločenské a športové podujatia. Okresné mesto Čadca je vzdialené približne 10 km.

Slnečný byt s pekným výhľadom je situovaný na treťom z troch poschodí tehlového bytového domu. Byt s podlahovou plochou 53 m2 tvoria dve obytné izby, kuchyňa, predsieň, kúpeľňa, samostatné WC, pivnica a dva balkóny prístupné z obytných izieb. Orientácia okien je na juhovýchod.

Na bytovom dome a tiež v jeho areáli boli zrealizované viaceré rekonštrukcie a dobudovanie príslušenstva:

- Zateplenie,
- Rekonštrukcia vstupu a schodiska,
- Nová plechová strecha s lapačmi snehu,
- Inštalácia elektrickej brány na diaľkové ovládanie,
- Oplotenie areálu.

Prevažná časť bytu je v pôvodnom stave. Okná sú plastové. Vstupné dvere sú bezpečnostné s dvojbodovým zámkom. Výhodou je samostatné elektrické kúrenie aj ohrev vody, čo prispieva k nižším mesačným platbám za služby a energie, ktoré sú vo výške 120 EUR mesačne.

S bytom nový vlastník nadobúda tiež podiel na priestrannom pozemku okolo bytového domu, na ktorom je možné bezplatné parkovanie.

Byt je voľný ihneď.


Plánujete kúpiť, predať alebo prenajať nehnuteľnosť? Kontaktujte nás, radi vám poskytneme informácie o našich službách. Našou veľkou výhodou je aj priama spolupráca so všetkými bankami a poisťovňami. Všetko potrebné k predaju, prenájmu, kúpe, financovaniu a poisteniu nehnuteľností, získate na jednom mieste. Zatiaľ čo vy sa budete venovať svojej práci, rodine, priateľom a záľubám, agent bude pracovať pre vás.

© Text, fotografie, 3D prehliadky a videoprehliadky, sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie AGENT.SK, ktorá ponúka na svojej webovej stránke ďalšie nehnuteľnosti na predaj a prenájom.