Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 629 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tomáš Parnahaj
parnahaj@diamondreality.sk
0948 068 796

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom, Čierna nad Tisou

Typ
Predaj
Okres
Trebišov
Ulica
SNP
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
55 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
16.02.2021
Aktualizované
17.02.2021
Tomáš Parnahaj Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0948 068 796

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Diamond Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v Čiernej nad Tisou. Dom sa nachádza v zástavbe RD na priestrannom, rovinatom pozemku o rozlohe 617 m2. Na pozemku stojí aj murovaná garáž o výmere 22 m2. Dom pozostáva z 2 obytných miestností, kuchyne, a komory. Pod domom je menšia pivnica. Vykurovanie je riešené plynovými gamatkami. Na dome bola menená plechová strecha a plastové okná. Materiál domu: tehla. IS: elektrina, plyn, voda, kanalizácia. Energetický certifikát: nemá. RD je v osobnom vlastníctve a bez ťiarch. Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie RK a kompletného právneho servisu. Taktiež Vám vieme pomôcť pri financovaní nehnuteľnosti prostredníctvom nášho finančného centra. Ak máte záujem o kúpu, predaj či prenájom akejkoľvek nehnuteľnosti, som Vám k dispozícii na tel. čísle 0948 068 796.