Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 968 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rekreačný pozemok 1784 m2 v obci Čierna Lehota

  • Pozemky, Predaj, Bánovce nad Bebravou, Čierna Lehota | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Bánovce nad Bebravou, Čierna Lehota | pic. 2
  • Pozemky, Predaj, Bánovce nad Bebravou, Čierna Lehota | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Bánovce nad Bebravou, Čierna Lehota | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Bánovce nad Bebravou, Čierna Lehota | pic. 2
Typ
Predaj
Ulica
Čierna Lehota
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1784 m2
Pridané
16.08.2020
Aktualizované
26.06.2022
Cena 16,00 €/m2
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj rekreačný slnečný pozemok v obci Čierna Lehota, okr. Bánovce nad Bebravou. Pozemok s rozlohou 1784 m2, sa nachádza v intraviláne obce, ktorá je obkolesená krásnou prírodou. Na spomínanom pozemku však nieje možné  postaviť rodinný dom. Kôli liečivým prameňom obec zatiaľ  nepovolila ďalšiu výstavbu. Pozemok je preto vhodný skôr pre mobilný dom, chatku alebo ho využívať ako záhradu. K pozemku vedie asfaltová prístupová cesta a nachádzajú sa na ňom z časti ovocné stromy.  Cena 16 €/m2.

kontakt: Karin Trenčanová  0903 152 939                 Email: trencanova@vasereality.sk           ID: 178892

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republikyVzhľadom na aktuálnu situáciu (COVID-19) a na základe Opatrenia ÚVZ SR obhliadky realizujeme samozrejme za dodržania prísnych hygienických opatrení (rúška, rukavice, vzdialenosť). Dbáme na Vaše aj naše zdravie, a preto poprosíme  klientov a aby taktiež dodržali hygienické opatrenia.