Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Lucia Guliková
lucia@mgreal.sk
0907645546

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom Chynorany

Typ
Predaj
Okres
Partizánske
Mesto
Chynorany
Ulica
ina
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
200 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
5
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
24.05.2022
Aktualizované
22.06.2022
Cena 120 000,00 €
Lucia Guliková MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci  Chynorany .Jedná sa o rodinný dom postavený v 70 -tich rokoch na pozemku o rozlohe 768 m2 . Dom je dvojpodlažný : na prízemí sa nachádza kuchyňa , špajza , wc , kúpeĺňa a 2 izby . Na poschodí sú 3 izby plus predpríprava na kuchyňu . Dom je napojený na všetky IS . Kúrenie je ústredné plynové , ohrev vody je quadrica . Na pozemku je pivnica na zeleninu , studňa a bývalé chlievy. Dom je v pôvodnom no veľmi zachovalom stave .  Plocha: úžitková 200m2, zastavaná 100m2, pozemku 768m2. Podlaha: plávajúca, parkety, dlažba, pvc. Steny: omietky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: kvádrová. Kúrenie: centrálne. Rovná strecha. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné (3/4) podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Na pozemku sa nachádza studňa.Výhody: slnečný, škola, škôlka, altánok. Cena 120 000 €