Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 807 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Richard Sedlár
sedlar@mgreal.sk
0905 933 643

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Starší dom v Chudej Lehote

Typ
Predaj
Ulica
Chudá Lehota
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
80 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
26.05.2021
Aktualizované
25.01.2022
Cena 50 000,00 €
Richard Sedlár MG real, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 933 643

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj pekný pozemok so starším rodinným domom v Chudej Lehote.Pozemok má rozlohu 2248 m². K pozemku sú privedené všetky inžinierske siete - voda, plyn, elektrika, kanalizácia. Veľký rovinatý pozemok je perspektívny do budúcna na výstavbu dvoch rodinných domov, nakoľko pozdĺž pozemku vedie obecná prístupová cesta.