Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 475 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
moravcik@vasereality.sk
0905436650

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

RODINNÝ DOM /CHALUPA/ CHTELNICA 2+1 POZEMOK 515 M2

Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Mesto
Chtelnica
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
70 m2
Celková plocha
100 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
17.09.2019
Aktualizované
16.09.2020
Ing. Rudolf Moravčík, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

177710 - Len cca 20 km od Trnavy a Piešťan v obci Chtelnica, okr. Piešťany exkluzívne ponúkame na predaj dvojizbový prízemný rodinný dom /ÚP 70m2/ v pôvodnom stave. Nehnuteľnosť je situovaná na pozemku o výmere 515 m2. Pozemok je obdĺžnikového tvaru, široký cca 15 metrov, dlhý cca 34,5 m. Dom bol postavený koncom päťdesiatych a začiatkom šesťdesiatych rokov zo škvarobetónových kvádrov, obvodové steny sú hrúbky 40 cm, stropy sú palachové. Dispozícia:  predsieň, kuchyňa, 2x izba, kúpeľňa s WC, špajza s výstupom do podkrovia a so vstupom do pivnice na uskladnenie ovocia a zeleniny /pôdorys nájdete v priloženej fotogalérii/. Strecha je sedlová s dreveným krovom a pálenou strešnou krytinou. Podlahy v izbách sú drevené, v ostatných miestnostiach je keramická dlažba. Okná sú pôvodné dvojité drevené.  Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom v kuchyni a radiátormi. Ohrev teplej vody je zabezpečený elektrickým bojlerom v kúpeľni. Dom je napojený na všetky inžinierske siete: elektrinu 220/380 V, obecný vodovod, plyn, odpad je napojený do obecnej kanalizácie.  Vo dvore je pristavená murovaná hospodárska budova s pultovou strechou obsahujúcou dva chlievy na chov domácich zvierat a dreváreň. Pozemok je celý oplotený. Parkovanie je možné vo dvore alebo pred domom. Pred domom je malá predzáhradka s okrasnými ihličnatými drevinami. Za domom je záhrada s ovocnými stromami, poskytujúca dostatočné súkromie na relax.

Výhody: slnečný, súkromie vo dvore, škola, škôlka, potraviny, lekáreň, lekár, zubár, stavebniny, turistika, cykloturistika. Obec s kompletnou občianskou vybavenosťou a dobrou dopravnou dostupnosťou. Vzdialenosť od autobusovej zastávky: 150 m. 

CENA: dohodou

Viac informácii Vám poskytneme na tel. č. 0905 436 650 alebo mail adrese moravcik@vasereality.sk

Podľa súčasnej konštrukcie a súčasného technického stavu objektu je možné predpokladať zaradenie do energetickej triedy C.

Právny servis je zdarma.

V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania

Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.