Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 768 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Miroslav Jurík
jurikmiro@gmail.com
0948 773 380

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

MAKRO REALITY - Rodinný dom Chrťany okr. Veľký Krtíš ID 2164

Typ
Predaj
Mesto
Chrťany
Ulica
Chrťany 54
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
46 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
20.06.2022
Aktualizované
20.06.2022
Cena 34 900,00 €
Ing. Miroslav Jurík Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0948 773 380

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj rodinný  dom v malej obci Chrťany okr. Veľký Krtíš. Celková výmera pozemku vrátene zastavanej plochy je 1 357 m2. Dom bol postavený v roku 1952 z tehly. Strecha domu je sedlová, pokrytá škridlou. Obytná plocha domu je 46 m2. Dom tvorí: chodba, špajza, izba a kúpeľňa spoločná z WC. V pivnici sa nachádzajú tri miestnosti. Podlahy tvoria betón, dlažba a dlážkovica. Kúpeľňa je obnovená (nový obklad, sanita, rozvody vody, stierky). Kúrenie v dome nie je. Do domu je zavedená elektrická energia, voda je z vlastnej studne. Rozvod vody je nový od studne do domu aj v dome. Ohrev vody je elektrickým bojlerom.

Na dvore stojí aj starší kamenný dom, so strechou v zlom technickom stave. Ďalej je na dvore murovaná garáž, dreváreň, suché WC, chlievy. Pozemok je vo svahu, záhrada je zarastená v neudržiavanom stave.

Dom je v osobnom vlastníctve, bez tiarch, hneď voľný. Dom je možné využívať aj ako víkendovú chalupu. Dedinka Chrťany sa nachádza v tichom prostredí obklopenom horami a lúkami. Vidiecke  bývanie v prírode, v blízkosti sa nachádza vodná nádrž Ľuboreč, kúpalisko Aquatermal Strehová. Okresné mesto Veľký Krtíš je vzdialené 15 km, mesto Lučenec 21 km. Viac informácii Vám poskytne Ing. Miroslav Jurík na tel. čísle 0948 773 380.