Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
247 980 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Pagáčová Antónia, Ing.
info@realityholding.sk
0917 206 206

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Reality holding+ ponúka Chrastné Chrastné na predaj zastavané plochy a nádvoria

  • Pozemky, Predaj, Košice - okolie, Chrastné | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Košice - okolie, Chrastné | pic. 2
  • Pozemky, Predaj, Košice - okolie, Chrastné | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Košice - okolie, Chrastné | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Košice - okolie, Chrastné | pic. 2
Typ
Predaj
Mesto
Chrastné
Ulica
Chrastné
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Pridané
17.08.2016
Aktualizované
12.01.2018
Pagáčová Antónia, Ing. Reality holding+ s.r.o.
Kontaktovať makléra 0917 206 206

Popis nehnutelnosti

Reality Holding + vám ponúka Na predaj posledný stavebný pozemok v novej zastavanej časti obce Chrastné, orientovanej na juh, vstup na pozemok zo severu alebo z východu. Pozemok sa nachádza v tichom prostredí, vzdialenom od Košíc len 12 minút cesty po výpadovke od Auparku smerom na Prešov. Výmera pozemku je 615m2, šírka 20m. Všetky potrebné stavebné povolenia Vám vybavíme a je možné postaviť na tomto pozemku bungalov na kľúč podľa Vášho výberu. Asfáltová a betónová prístupová cesta. IS - pred pozemkom - voda/VVS/, kanál /centrálna čistička/, elektrika. Cena 46 000,00 EUR/celkom. Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Energetická trieda: . Ev. číslo: 91668 Kontakt: 0917 206 206. Ďalších 7000 ponúk nájdete na www.realityholding.sk a ako BONUS vám ku kúpe dáme Kanárske ostrovy zdarma.Popis loklity: obec Chrastné asi 15 km od Košíc