Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
357 004 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ladislav Adamko
ladislavadamko@pohodareality.sk
0905539478

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj stavebných pozemkov v Chrabranoch

  • Pozemky, Predaj, Topoľčany, Chrabrany | pic. 0
Typ
Predaj
Okres
Topoľčany
Mesto
Chrabrany
Ulica
Chrabrany
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Pridané
04.03.2023
Aktualizované
04.03.2023
Cena 110,00 €/m2
Ladislav Adamko Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

3023020

Predaj stavebných pozemkov v Chrabranoch

   Pripravujeme na predaj stavebné pozemky na okraji obce Chrabrany. Podľa želania záujemcu budú pozemky s výmerou od 640 m2, 1000 m2, alebo vcelku 2500 m2. Možnosť kúpy pozemku aj jednotlivo 640 m2 + prístupová cesta. K pozemkom bude prístupová cesta 4 m široká. Na pozemku budú prípojky vody a elektriky, prístupová cesta bude kompletne vybudovaná zámkovou dlažbou so zabudovanými sieťami. Ďalšia možnosť je investícia do blízkej budúcnosti.

Predaj sa bude uskutočňovať na jeseň 2023

Cena bola stanovená predbežne 110.-€/m2, aj dohoda

Kontaktujte na tel. č. 0905 539 478

Mail: adamkolaci@gmail.com